Скрыть объявление
Вышла новая версия XenForo 1.5.14 Nulled By XenForo.Info. Поспешите обновить свои форумы на новую версию прямо сейчас!

XenForo Türkçe Çevirisi (Turkish Translation) 1.2.2.b

XenForo'nun en güncel sürümüyle uyumlu Türkçe çevirisidir.

 1. Hope
  Uzun bir süre vakit konusunda yaşadığım sıkıntı nedeniyle başlayamadığım XenForo 1.1.x çevirisini nihayet tamamladım. Bu dil paketinin çevirisi, XenTR ekibinin başlattığı, bir süre sonra dahil olduğum ekipte büyük ölçüde sürdürdüğüm çevirinin üzerine temellenmiştir. Emeği Bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Çeviri, aksi söylenmedikçe tüm XenForo sürümleri ile uyumludur, güvenle içebilirsiniz


  XenForo Ne Kadar Türkçe?

  Stil özellikleri bölümündeki kimi teknik kavramlar ve debug modu etkinleştirildiğinde ortaya çıkan 'Geliştirme' bölümü dışındaki tüm alanlar Türkçeleştirildi. Teknik kısmının olduğu gibi bırakılmasının temel nedeni, eklenti yazan ve bana ulaşan bazı geliştiricilerin kavramları İngilizce karşılıklarıyla daha rahat anladıklarını açıklamalarıdır. Kimisini de açıklaması zor ve zorlama olacağı için olduğu gibi bıraktım.

  Gerek önyüz gerek yönetici yüzündeki tüm alanlar özgün ve tesbit edebildiğim kadarı ile eksiksiz çevrildi. Bazı terimlerin alışılagelmiş yazımları yerine karşılığı bulunan ve daha Türkçe olduğuna inandığım terimler kullandım. Buna rağmen gözümüzden kaçan ya da uykusuz gecelerimizin meyvesi olan cümle ya da anlamsız ifadelere rastlarsanız yazıverin arkadaşlar, düzeltiriz.

  Kullanım Koşulları
  • XenForo Resource bölümünde paylaşılan bu konuyu, linkini vermek suretiyle kaynak göstererek kendi sitenizde paylaşabilirsiniz.
  • Çeviriyi geliştirebilir, düzeltebilirsiniz. Sahipliğinden feragat edilmediği sürece dil paketinin üzerinde yapacağınız değişiklikler orjinal sahibini değiştirmez. Başka ortamlarda yeni bir sahiplik altında paylaşılamaz.
  • Dil paketinin kullanımından oluşacak herhangi bir hasardan dil paketini kullanan şahıslar sorumludur. Oluşması olası herhangi bir hasardan çeviriyi yapan bendeniz (ve emeği geçen aşağıdaki üyeler) sorumlu tutulamaz.
  Emeği Geçenler
  • Perspektif
  • Tilkißey
  • iMpAcK
  • Yilmaz

  English Info

  After a long period of time I'm proud to present you the unofficial relase of the Turkish language for XenForo. This translation works with the latest XenForo version (currently 1.1.x) Furthermore, I would like to take the time and mention the members of the original team of XenTR (written below) which started and contributed throughout the translation process after I had taken over the job. Without their help, this would certainly not be possible

  Contribution By
  • Perspektif
  • Tilkißey
  • iMpAcK
  • Yilmaz
  How Much Has Been Translated So Far ?

  Except for the Development section, which is only viewable if it's enabled via config.php, and some technical style property phrases all of the backend and frontent phrases have been translated. I've been through all the phrases and checked every corner that I'm aware of

  Terms of Use
  • You may share this translation on your website for download purposes as long as you provide a link to this thread.
  • You may edit new phrases in this translation, but can not share it under a new ownership other than ours.
  • Use the translation at your own risk. The translator (that would be me ) or XenTR team can not held accountable for any damage that this translation could cause.
  kopukum нравится это.

Последние обнoвления

 1. 1.2.2.b
 2. 1.2.2.a
 3. 1.2.2
www.megastock.ru

Email: XenForo.Info@yandex.ru. Skype: XenForo.Info